foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Міська лікарня №1

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомогиЛікаря Тернопільської лікарні швидкої допомого визнано персоною №1 - 2015 року

Наприкінці кожного року газета «Номер один» підводить підсумки і визначає у своєму конкурсі «Персона №1» тих людей краю, які відзначилися певними досягненнями, найбільше доклалися до розвитку нашої області упродовж року. Переможці отримують унікальну нагороду «Персона №1» як свідчення того, що відтепер вони є прикладом для нашого суспільства. Відтак, у 2015 році кращим медиком став завідувач відділення опікової травми та пластичної хірургії ТМКЛШД  - Ковальчук Андрій.

 

Також, почесними особами краю визнано наступних номінантів:

Тарас Герман вважається «неофіційним» лідером тернопільського волонтерського об'єднання «Логістичний центр допомоги АТО» яке спрямовує свою діяльність на допомогу українським військовим, що беруть участь у збройному конфлікті з Росією.

Тернополянин Микола Сивирин задля того, щоб поїхати в зону АТО, покинув чиновницьку службу (був заступником начальника управління освіти і науки Тернопільської міської ради), бере участь у бойових діях, займається аеророзвідкою. За спиною в пана Миколи не один десяток нагород та відзнак.

Іван Чайківський, гендиректор «Агропродсервіс» – один з лідерів аграрного ринку України. Саме на таких людях тримається економіка Тернопілля! Тому почесне звання «Персона №1» дістається йому цьогоріч заслужено.

Легкоатлетка Наталія Легонькова. Спотсменка цьогоріч виграла два престижних змагання – марафон у Дубліні (серед 15 тисяч професійних легкоатлетів) та напівмарафон у Косцяні (Польща) і таким чином прославила Тернопіль на весь світ.

Тернопільський лікар та науковець Андрій Ковальчук винайшов і запустив у серійне виробництво унікальну серію інноваційних медичних виробів під назвою «Електродерматом ДК-717». Виробнича база вказаного обладнання організована лікарем-винахідником у м.  Тернопіль і є стратегічною в галузі лікування ран вітчизняної медицини. Інших виробників автоматизованих високоточних інструментів для дермато-пластичної хірургії в Україні не існує.  

Серія  високотехнологічного обладнання для трансплантації шкіри знайшла широке застосовання в хірургічних стаціонарах та використовується в більшості опікових відділень України. Слід зазначити, що за допомогою вітчизняного інноваційного обладнання проводиться раннє хірургічне лікування переважної більшості учасників бойових дій в зоні АТО у військових шпиталях м. Києва, Дніпропетровська, Рівного, Вінниці, Харкова, Львова та ін.

Окрім того, Андрій Ковальчук став переможцем всеукраїнського туру міжнародного конкурсу «Ten Outstanding Young Persons of the World (TOYP)». Перше місце він посів у номінації «Медицина. Інновації в галузі медицини».

Колектив лікарні вітає Андрія Олеговича з такою нагородою і бажає нових здобутків та перемог!