foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Міська лікарня №1

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомогиУчасть у IV з’їзді колопроктологів України

  

Делегація лікарні швидкої допомоги м. Тернополя

(Руслан Буратинський, Андрій Господарський, Роман Древніцький)

 

Нещодавно фахівці з колопроктології зустрілися у Києві на свою найвищу раду, аби в атмосфері всебічного аналізу обговорити актуальні питання діяльності галузі, поділитися досвідом та визначити інноваційні тенденції розвитку.

IV з’їзд колопроктологів України за міжнародною участю відбувся наприкінці жовтня. Провідні фахівці нашої країни та зарубіжжя у своїх доповідях обговорювали широке коло проблем сучасної колопроктології – колоректальний рак, хронічні запальні захворювання кишківника, вогнепальні поранення органів черевної порожнини і малого тазу, сучасні методи ендоскопічної і морфологічної діагностики, малоінвазивні методики у хірургічному лікуванні патології ободової та прямої кишки.

Зустріч в день відкриття IV з'їзду

 

Доцент Лозінський Ю.С.(Львівський колопроктологічний центр) з Тернопільським міським проктологом Буратинським Р.В. в кулуарах з'їзду

 

Для тернопільських учасників цей форум – особливий, адже чи не вперше на такому поважному зібранні вони змогли представити свої напрацювання – сучасні ефективні методи лікування геморою, які застосовують у Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги. Автори розробки – головний проктолог Тернополя, фахівець вищої категорії Руслан Буратинський,  доцент кафедри загальної хірургії Тернопільського медичного університету Андрій Господарський та проктолог Роман Древніцький.

 

Доповідь на з'їзді

 

Обговорення після виступу з віце-президентом асоціації колопроктологів України академіком Пойдою О.І.

 

Доцент Палієнко Р.К.(НМАПО ім. П.Л.Шупика) з тернопільською делегацією

 

Зустріч з колегою зав. гастроентерологічним відділенням КЗ ТОР "ТУЛ" Хомин Г. О.

 

Ознайомлення з новітніми технологіями в колопроктології (лікар УЗД ТМКЛШД Гнатко І.В.)

 

Напутнє слово академіка Даценка Б.М. тернопільській делегації