foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Міська лікарня №1

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомогиУчасть у науково-практичній конференції в республіканському хірургічному центрі Білорусії

Нещодавно з 29 по 31 березня хірурги-проктологи ТМКЛШД по особистому запрошенню член-кор. Національної академії наук Республіки Білорусь професора Воробей О.В. взяли участь у науково-практичній конференції та мали змогу ознайомитися з роботою проктологічної служби у м. Мінськ (Республіка Білорусь). Конференція проходила на базі Мінської обласної клінічної лікарні.

Хірурги-проктологи вельми вдячні за сприяння ректору Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського професору М.М. Корді, головному лікарю Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Я.Ф. Чайківському, завідуючому клінікою загальної хірургії професору І.М. Дейкалу.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації візиту Голові Асоціації Хірургів Тернопільщини професору І.Я. Дзюбановському.

 

Теплий прийом тернопільської делегації в робочому кабінеті професора Воробей О.В.

 

 

Екскурсія медичним містечком

 

 

 

Візит в ПЕТ-центр

 

 

Виступ професора Воробей О.В.

 

 

 

Доповідь про результати лікування гемороїдальної хвороби

методом степлерної гемороїдектомії з мукопексією (СГМ)

 

 

Зустріч з адміністрацією Білоруської академії післядипломної освіти: проректором по науковій роботі  професором Гаін Ю.М., деканом хірургічного факультету Гвоздь Н.Г., зав. кафедрою хірургії професором Воробей О.В. 

При зустрічі тернопільська делегація вручила запрошення від Голови Асоціації Хірургів Тернопільщини професора І.Я. Дзюбановського щодо подальшої співпраці в науковій та практичній сферах.

 

 

 

Цікавим було ознайомлення з роботою кафедри хірургії на базі Республіканського центру реконструктивної хірургічної гастроентерології, колопроктології та лазерної хірургії.

 

 

   

Участь в клінічному обході в проктологічному відділенні

завідуючого кафедрою хірургії професора Воробей О.В.

 

 

Ознайомлення з новітнім медичним обладнанням

 

 

  

Вечірня екскурсія старовинним Мінськом

 

 

Дружнє спілкування в неофіційній атмосфері

з професором Воробей О.В. та деканом Гвоздь М.Г.

 

 

Вирушаємо додому  :)