foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Міська лікарня №1

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомогиВ лікарню швидкої допомоги приїхали гості з Англіїї та Білорусі

 

Нещодавно Тернопільську міську комунальну лікарню швидкої медичної допомоги відвідали делегації Республіки Білорусь та Велокобританії.

 

 

Зустріч іноземної делегації з головним лікарем Ярославом Чайківським, професором Ігорем Дейкалом, професором Андрієм Цвяхом, завідувачем хірургічного відділення доцентом Дмитром Осадчуком.

Як розповіли завідувач кафедри хірургії, професор, член-кореспондент Національної академії наук Республіки Білорусь Олександр Воробєй і декан хірургічного факультету, кандидат медичних наук Ніколай Гвоздь, Білоруській медичній академії торік виповнилося 85 років. Це один з найстаріших вищих навчальних закладів країни з відмінною школою і давніми традиціями.

Обговорювалися напрямки подальшої співпраці, участь у реалізації спільних проектів.

 

Професор Джанідра Варусавітарне (Janindra Warusavitarne) є провідним консультантом-колоректальним хірургом клініки Святого Марка у Лондоні, керівником програми післядипломного навчання хірургів, членом виконавчої ради, яка проводить лікарську кваліфікацію в Європейській раді колоректальної хірургії.

 

Учасники зустрічі обговорили й інші спільні проекти. Зокрема, участь у науково-практичних конференціях, майстер-класах, допомогу в навчанні інтернів.

В кабінеті ендоскопії

 

Іноземні гості ознайомилися з відділеннями лікарні та високо оцінили рівень надання медичної допомоги населенню з використанням сучасного обладнання.