foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Міська лікарня №1

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомогиСучасні підходи та методи хірургічного лікування патології щитоподібної залози

       Захворюваність на вузловий зоб невпинно зростає, особливо це пов’язано із аварією на Чорнобильській АЕС. Окрім цього наш регіон є зоною зобної ендемії.

В структурі захворюваності різко зросла частота виявлення раку щитоподібної залози.

Запорукою успішного лікування є рання  (своєчасна) діагностика.

В останні роки колектив хірургічного відділення ТМКЛШД працював над впровадженням новітніх сучасних та високотехнологічних методів діагностики та лікування патології щитоподібної залози.

Ми продовжуємо наукову та хірургічну школу наших вчителів, адже саме в лікарні швидкої допомоги хірургічним лікуванням патології щитоподібної залози займаються понад 40 років.

 

Що ж зроблено за цей період і активно впроваджено у практику?

-  ультразвукове дослідження з функцією доплерографії з максимальною роздільною здатністю експертного класу.

-  впроваджена тонкоголкова аспіраційно-пункційна біопсія під контролем УЗД з цитологічним дослідженням пунктату, що дозволяє диференціювати доброякісний чи злоякісний ріст має пухлина.

-  метод електро-нейромоніторингу поворотних нервів під час проведення операції, що дозволило уникнути специфічних ускладнень ( а саме травми поворотніх нервів ) , що є надважливим в тиреоїдології.

 

-  операції з міні доступу ( 3-4 см ). Це нам вдається завдяки використанню під час операцій Американської технології роботи на судинах Liga-Sure.

 

 

Оперативні втручання проводяться за допомогою сучасного біполярного коагулятора Liga-Sure з використанням одноразового інструментарію.

- безпеку, щодо інфекцій, які передаються через кров забезпечено шляхом використання одноразових стерильних інструментів.

- можливість гістологічного дослідження тканини вузла під час операції. Це займає до 15 хвилин та дозволяє обрати адекватний до характеру патології об’єм оперативного втручання.

- Висококваліфікований колектив анестезіологів забезпечить сучасне знечулення з урахуванням особливостей кожного пацієнта, його супутніх захворювань.

 

У відділенні хворих консультує лікар-ендокринолог.

Прокунсультуватися Ви можете в лікарая-хірурга вищої категорії Привроцького Віталія Миколайовича (тел. 067-9733041).

 

Ми працюємо для Вас і зичимо міцного здоровя!