foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Міська лікарня №1

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомогиВідділення опікової травми та пластичної хірургії 

Відділення опікової травми та пластичної хірургії на 25 ліжок розташоване на 1-ому поверсі ТМКЛШД. На базі відділення розгорнуто 8 палат, палата інтенсивної терапії, дві перев’язочних, одна операційна. З них 4 палати гнійні, одна палата інтенсивної терапії (3 ліжка), 4 палати чисті, маніпуляційна, ординаторська, кабінет професора, кабінет завідуючого відділенням.

завідувач відділення опікової травми та пластичної хірургії Ковальчук Андрій Олегович

 

Відділення укомплектоване кадрами згідно штатного розпису, два хірурга мають вищу категорію, один – першу.

колектив відділення

Екстрену допомогу хворим у відділенні з 8.00 до 16.00 години проводять лікарі-ординатори опікового відділення, а після 16.00 ургентні травматологи, лікарі-анестезіологи відділення анестезіології. При необхідності проводиться виклик у відділення комбустіолога для корекції протишокової терапії, призначень, місцевого лікування.

робота в перевязочній

 

постові медсестри

 

Обслуговування викликів по екстреній медичній допомозі проводять лікарі комбустіологи згідно графіка.

Опікове відділення  є єдиним в області, що надає невідкладну допомогу при опіковій травмі. Таким чином, виконуються функції обласного відділення, обслуговуючи жителів не тільки м. Тернополя, але й області. Зважаючи на те, що кількість хворих з опіковою травмою останнім часом зменшилась, у відділенні почав розвиватись напрямок пластичної хірургії.

 

На базі відділу розміщений курс комбустіології кафедри травматології та ортопедії з комбустіологією Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.