foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Міська лікарня №1

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги 

Новий метод лікування геморою за допомогою сучасних технологій

 

На базі хірургічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги більше року успішно виконуються операції при геморої з використанням новітніх технологій. Впроваджено степлерну гемороїдектомію у хворих з ускладненими формами комбінованого геморою III-IV стадії. Методика лікування геморою із застосування методу Лонго широко застосовується у країнах північної Америки та Європи більше десяти років. Світова практика показує, що 90% оперативних втручань з приводу геморою успішно виконуються сучасними методами без втрати працездатності пацієнтів.

Причини виникнення геморою:

·      Спадкова схильність (нерідко геморой стає сімейним захворюванням)

·      Запори (збільшується тиск в прямій кишці і відбувається приплив крові до гемороїдальних вузлів, що сприяє їх збільшенню і подальшого випадання)

·      Вагітність в останні місяці і пологи (у жінок виникає підвищення тиск в черевній порожнині, що може викликати появу геморою);

·      Малорухливий спосіб життя супроводжує застій крові в малому тазі

·      Надмірне вживання алкоголю, гострої їжі

·      Запальні та пухлинні захворювання в області малого тазу

·      Підйом ваги (при цьому відбувається підвищення внутрішньочеревного тиску, що призводить до випадання гемороїдальних вузлів)

·      Ожиріння, тривала діарея

·      Недостатнє споживання в їжу харчових волокон, рідини

Більшість людей знають, що вилікувати геморой вартує великих страждань. Ми ж пропонуємо лікування геморою без страждань – радикально, згідно з світовими стандартами. Суть операції полягає в проведенні циркулярної резекції і ушиванні випадіння слизової з гемороїдальними вузлами.

Для виконання операції використовується циркулярний зшиваючий апарат DST Series EEA, що працює за принципом степлера.

 

Результати операції  за допомогою циркулярного зшиваючого апарату

(проведено більше 100 оперативних втручаннь)

·        Тривалість операції – 10-20 хв

·        Мінімальна крововтрата

·        Зменшення інтенсивності та тривалості больового синдрому після операції

·        Перебування в стаціонарі – 1-2 дні

·        Швидке відновлення працездатності – до двох тижнів

 

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ОПЕРАЦІЯ

 

Деартеризація гемороїдальних вузлів

 

Видалення гемороїдальних вузлів за допомогою степлера

 

 

Вигляд слизової після операції

 

Запропонований метод був застосований у лікуванні більше 100 хворих. В усіх пацієнтів були відсутні кровотечі в післяопераційному періоді та рецидив захворювання. Ускладнень у вигляді запалень, тромбозів та кровотеч не було.

Такі переваги, як майже повна відсутність больового синдрому в ранньому післяопераційному періоді, раннє відновлення працездатності в поєднанні з коротким періодом оперативного втручання та роботи хірурга в умовах мінімальної крововтрати, дозволяє нам отримувати вдячні відгуки від наших пацієнтів.

У пацієнтів з ускладненими формами геморою І-ІІ стадії ми пропонуємо малоінвазивні методики з використанням діодного лазера, лігування латексними кільцями, та операції з використанням ультразвукового скальпеля.

   Обладнання для латексного лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів

 

Апарат для лазерної гемороїдектомії "Ліка-хірург"

 
Як підготуватися на візит до лікаря-проктолога?

 

Візит до проктолога НЕ накладає ніяких обмежень в прийомі їжі, проте, необхідно напередодні утриматися від вживання продуктів, що провокують метеоризм (підвищене газоутворення): молоко, капуста, чорний хліб, фрукти. Перед відвідуванням проктолога рекомендовано поставити дві очисні клізми зранку. Для клізм використовуйте тільки кип'ячену воду температурою 37о С, оскільки в прямій кишці вода всмоктується. Існує зручніший метод очищення прямої кишки - це мікроклізми (наприклад з готовим препаратом, який можна придбати в аптеці). Препарат випускається у вигляді готових спринцівок для одноразового введення. Його треба вводити в пряму кишку за 3-4 години до візиту до проктолога. Препарат діє протягом перших двох години, при цьому пряма кишка повністю очищається.

 

Довідка за телефоном:

тел. 067-354 8381

тел. 067-797 9787

тел. 050-956 4218